BXBWEWE marszka Sprytna kiecka - ortalionowa regulowana spódnica spódnice 2111144

BXBWEWE marszka Sprytna kiecka - ortalionowa regulowana spódnica spódnice 2111144

Kod produktu: BXBWEWE
Dostępność:
W magazynie
Cena: PLN163.50PLN454.85

Dostępne opcje

Opis
Regulowana w pasie luźna, wygodna sportowa spódnica.

Tkanina, z której powstają sprytne kiecki nie gniecie się, a jeśli trochę to w bardzo ograniczonym stopniu. Jest to bardzo cenne, kiedy musisz wrzucić coś do plecaka czy torby podróżnej bez ryzyka odczyniania potem magicznych zabiegów prasujących bez żelazka. Zresztą, sportowy, luźny charakter spódnicy wybacza wszelkie drobne zagniecenia!
Spódnica ma regulowany pas. Pasek stanowi solidna (40 mm) guma, która stabilnie trzyma spódnicę, a szereg (trzy obok siebie) guzików pozwala na regulację spódnicy do szerszej w pasie. Czasem możesz więc nosić ją w pasie i wtedy zapinasz ją na guziku do pozycji wyjściowej, a jeśli chcesz opuścić ją na biodra i potrzebujesz dodatkowych centymetrów - rozpinasz guzik i przesuwasz zapięcie w prawo. Dodatkowe wiązanie ma taką długość, że w każdej pozycji możesz je zawiązać, jak chcesz!

Przód spódnicy stanowi duża zakładka, która umożliwia dowolne dopasowanie bez zmiany ułożenia na ciele. Oznacza to tyle, że możesz rozszerzać pas na maksa, a spódnica nadal będzie wyglądać tak samo. Dodaje to też kilkanaście cm więcej, nie krępując ruchów. Dodatkowym wiązaniem też możesz nadać spódnicy różny charakter.
Dwie ogromne kieszenie w szwach bocznych to element konieczny na rower, tańce, spacer czy leżenie na trawie. Na spotkanie biznesowe też się przydadzą :)

Wymiary spódnicy: Długość: 73 cm; Szerokość całkowita z zakładką (mierzona na dole): 160 cm; Szerokość w biodrach: +/- 110 cm.

Uszyt

Nr przedmiotu : 2111144
Kategoria : spódnice

BXBWEWE marszka Sprytna kiecka - ortalionowa regulowana spódnica spódnice 2111144

Produkty powiązane